Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Witam Wszystkich

Zaczęty przez Jędrzej, Sierpień 26, 2019, 03:42:12 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jędrzej

Jestem użytkownikiem i zwolennikiem wolnego oprogramowania już od jakiegoś czasu, ale niestety chyba nie mam szczególnych zdolności informatycznych, trochę słabo to ogarniam, i dlatego prawdopodobnie to ja będę potrzebował pomocy o wiele bardziej niż będę mógł jej udzielić, ale jeśli będę w stanie to chętnie to zrobię. Z tego powodu proszę Wszystkich o wyrozumiałość.
Lubię wolne oprogramowanie i, mimo niezbyt wielkich umiejętności informatycznych, chciałbym i ja jakoś dołożyć swoją cegiełkę do jego rozwoju i popularności.
Lubię także portal linuxiarze.pl za jego potencjał/ilość informacji i poglądy jego współzałożycieli :), i w związku z tym też chcę przyczynić się do jego popularności i rozwoju.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, a szczególnie Zacnych Założycieli tego wartościowego portalu

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

pavroo

Witam również i pozdrawiam
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum