Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Instalacja Mint- problem "link is not ready"

Zaczęty przez Kacper0x, Sierpień 07, 2019, 10:21:18 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kacper0x

Witam.
Przy próbie instalacji pierwszego Linuxa w moim życiu natknąłem się na błąd. W Internecie nie znalazłem żadnego rozwiązania. Błąd pojawia się podczas bootowania z pena.



lami07

#1
Link do screena poprawiony. Podaj specyfikację komputera na którym próbujesz uruchomić linuksa. Jaka wersja '' Mięty'' ?
IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

TataPingu

Cytat: Kacper0x w Sierpień 07, 2019, 10:21:18 PM
Przy próbie instalacji pierwszego Linuxa w moim życiu natknąłem się na błąd.

Spróbuj z inną dystrybucją, np. z "Linux MX" (bardzo przyjazna dla nowicjuszy), lub ze Sparky (tutaj są współtwórcy, więc uzyskasz każdą pomoc w jęz. polskim)...

pavbaranov

To co widzisz na ekranie dotyczy podnoszenia interfejsu sieciowego i niezależnie od tego, czy się podniesie, czy nie, to Mint winien zaprezentować Ci się z graficznym interfejsem. Jego brak sugerować może, że nie podniósł się podsystem grafiki. I tu pytanie podstawowe - jaki to komputer? Jakie CPU i GPU tam jest?

PomPom

#4
OPie, jaki to sprzęt? Czym nagrywałeś system na pena? No i jaka wersja Minta?
I ten... nie ma co się bawić w biedanowe (bezpośrednio) distra, jak tu się sugeruje, jeżeli byś o tym myślał.
myk byle jak jako tako

MSki

Cytat: PomPom w Sierpień 08, 2019, 06:16:38 PM
I ten... nie ma co się bawić w biedanowe distra, jak tu się sugeruje, jeżeli byś o tym myślał.
Nie siej defetyzmu OPie  ;)
Mint, to dopracowane distro.
Ja nie miałem problemów z instalacją 18.3, ani z aktualizacją do 19.2

Zobacz najnowsze wiadomości na forum