Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Virtualbox - Kali linux [ROZWIĄZANY]

Zaczęty przez stefan1980, Sierpień 06, 2019, 07:18:59 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pavbaranov

Jasne, że i3 pociągnie. Kwestia jest tylko co jest gościem, co jest hostem i do czego jednocześnie się używa maszyny fizycznej i wirtualnej. Ręczę, że poważna obróbka np. plików multimedialnych na hoście i choćby komplacja czegoś "zwariowanego" (ot, choćby taki FF) na wirtualce i CPU zwariuje z rozkoszy, jaką mu wrażenia cieplne zafundują :)
Oczywiście jednak i3, czy moje A10 do "podstawowych" zastosowań kompletnie wystarczą. Wszystko jednak zależy od tego co się robi, w czym się robi i jakie to funduje obciążenia.
Mniejsza o to, bowiem stefan1980 chyba zaprzestał katować swój komputer VB z Kali na pokładzie.

TataPingu

Cytat: pavbaranov w Sierpień 07, 2019, 12:06:17 PM
Moje doświadczenie z wirtualizacją jest takie:

Dodałbym jeszcze do tego (przy dzisiejszych dystrach), możliwość przydzielenia "gościowi" przynajmniej dwóch "procesorów"...

stefan1980

Więc tak jak pisałem wcześnej  do VirtuaBox poprostu muszę posiadać lepszy sprzęt -stąd u mnie taki długi czas uruchamiania Kali linux. Pavbaranov już zaprzestałem tego procederu :). Zamykam wątek

Zobacz najnowsze wiadomości na forum