Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

[ROZWIĄZANY] Klucz publiczny do repozytoriów multimedialnych Debiana 10

Zaczęty przez debbixon69, Lipiec 20, 2019, 07:17:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

debbixon69

Drodzy Linuxowicze :D

Testuję sobie Debiana 10 i mam jeden problem. Nie działa mi klucz publiczny do multimedialnych repozytoriów. Czy wyszedł nowy klucz ? Bo przeszukuję google i znaleźć nie umiem XD

Z góry dziękuję :)

P.S.: Pierwszą instalację z błędem klucza usunąłem, drugi raz zainstalowałem z samymi pakietami main (może ta informacja się przyda czy coś)
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

gosc

#1
Multimedialne repozytoria nie są częścią Debiana, a klucz i instrukcje co i jak znajdziesz, pewnie wywoła to szok, na stronie projektu. :O
http://www.deb-multimedia.org/

debbixon69

#2
Rozwiązałem problem z tymi repozytoriami  :D

Wystarczyło po dodaniu repo multimedialnych uruchomić paczkę deb-multumedia-keyring_2016.8.1_all.deb w trybie graficznym przez Gdebi, i póżniej aktualizacja systemu komendami apt-get update, apt-get upgrade i apt-get dist-upgrade i wszystko działa.

Wątek rozwiązany :D
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

debbixon69

"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

debbixon69

"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

Zobacz najnowsze wiadomości na forum