Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

pendrive z Windowsem

Zaczęty przez sovtware, Grudzień 27, 2023, 03:50:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MSki

Cytat: linux4ever w Styczeń 11, 2024, 03:16:00 PMA cóż to za dziwny twór ?
Wszystko jest opisane na podlinkowanej powyżej stronie, jest też przekierowanie na YT do filmu, czyli jak ten system wygląda.

sovtware

@MSki zle się zrozumieliśmy :) zainstalować Windows mogę Przyjacielu tylko chodziło mi że nie mogę za chiny ludowe na Linuxie zrobić  bootowalny pendrive miałeś pokazać jak to zrobić pokazując screeny i udawadniajać że innego systemu nie miałeś na dysku jak tylko Linuxa :) i że się da no niestety mi nie :( ....

sovtware

Cytat: sovtware w Styczeń 13, 2024, 05:39:29 PM@MSki zle się zrozumieliśmy :) zainstalować Windows mogę Przyjacielu tylko chodziło mi że nie mogę za chiny ludowe na Linuxie zrobić  bootowalny pendrive by wrzucić iso z Windows i by się uruchomił i chciał zainstalować miałeś pokazać jak to zrobić pokazując screeny i udawadniajać że innego systemu nie miałeś na dysku jak tylko Linuxa :) i że się da no niestety mi się nie udało :( ....

sovtware

Cytat: MSki w Styczeń 11, 2024, 08:04:31 AM,,jest jeszcze jedna opcja, a jest nią instalacja systemu wubuntu ;-)
https://www.wubuntu.org/

szkoda że na ubuntu i tylko na plazmie ale widzę że bez snapów lecz boję sie to instalować Plazma ma sporo błędów i na Debianie miała swoje zawieszki mimo że Kde chodziło ładnie i pięknie może to wina Wayland tego nie wiem ponieważ szybko zrezygnowałem z Plazmy

PomPom

Model wydawniczy Debiana nie pasuje do tego z Plasmy. Jest za dużo aktualizacji, a devowie liczą na to, że ludzie będą używać w miarę najnowszej wersji (nawet dostępna wersja LTS jest dla nich utrapieniem w utrzymaniu).
myk byle jak jako tako

MSki

Cytat: sovtware w Styczeń 13, 2024, 05:39:29 PM@MSki zle się zrozumieliśmy :) zainstalować Windows mogę Przyjacielu tylko chodziło mi że nie mogę za chiny ludowe na Linuxie zrobić  bootowalny pendrive miałeś pokazać jak to zrobić pokazując screeny i udawadniajać że innego systemu nie miałeś na dysku jak tylko Linuxa :) i że się da no niestety mi nie :( ....

Przeczytaj ze zrozumieniem mój wpis #27 z tego tematu.
Jeśli bardzo chcesz, to podaj na PW swój adres mail-owy, to prześlę Ci pliki w formacie PDF z 3 etapów;
- ściągnięcia ISO Win11,
- przygotowania pod Mint-em pendrive z Ventoy-em,
- skopiowanie na przygotowany pendrive ISO Win11 i instalacja systemu na dysku (HDD, SSD, mSATA).

Zobacz najnowsze wiadomości na forum