Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Jaka dystrubucja Linuxa pod Lenovo 11e Chromebook?

Zaczęty przez mxer, Czerwiec 12, 2019, 10:27:01 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

mxer

Czesc Wam,
Posiadam laptopa Lenovo 11e Chromebook (Intel Celeron Quad Core, Bay Trail, 4 GB, 16GB SSD), na ktorym zainstalowalem GalliumOs. Sprawuje sie swietnie jednak nie odpowiada mojej osobie. Wiekszosc czasu poswiecam na gry, wiec dobrze by bylo, zeby taka dystrybucja byla kompatybilna z roznymi platforormami do gier (czyt. steam, nie uzywam niczego wiecej). Mniejsza czesc czasu spedzam na przegladaniu internetu, czy ogladaniu filmow lub sluchaniu muzyki. Dodam, ze nie mam zaawansowanej wiedzy na temat Linux'a/ow - mozna stwierdzic, ze jestem laikiem.

Pozdrawiam  :)

P.S - Na dystrybucji GalliumOs dzwiek nagle zamienial sie w robotyczny przy probie wejscia w jakikolwiek komunikator glosowy, zalezy mi na tym, zeby taki problem sie nie pojawial na polecanych dystrubucjach, chociaz wiem, ze to roznie bywa i nie mozna tego zagwarantowac w stu procentach.

(Umiescilem niechcacy niedokonczony post przez przypadek, przepraszam za klopot! + niestety nie posiadam polskich znakow dlatego teskt jest napisany tak jak jest :/)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum