Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Firefox i automatyczne logowanie z domeny AD

Zaczęty przez marcinsgdz, Czerwiec 03, 2019, 06:44:47 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

marcinsgdz

Zainstalowałem openSUSE, wpiąłem go do domeny MS Active Directory i mam problem z Firefox.
Mam witrynę, która loguje użytkowników automatycznie wykorzystując do tego konta w AD.
Dodałem wpis w about:config dotyczący NTML (podałem adres strony). Jednak za każdym razem gdy odwiedzam tą stronę to wyskakuje okno z pytaniem o dane logowania, nawet jeśli użyję opcji zapamiętywania hasła.
Czy ktoś może coś podpowiedzieć?

robson75

Tak samo jest z serwisem MEGA, za każdym razem musisz wpisywać swoje dane by się zalogować.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

pavbaranov

Akurat to megi są dodatki (aplikacja), ale w istocie mogą być takie strony, które bez manualnego wpisania danych po prostu za diabła nie przepuszczą.

robson75

Cytat: pavbaranov w Czerwiec 07, 2019, 04:02:10 PM
Akurat to megi są dodatki (aplikacja), ale w istocie mogą być takie strony, które bez manualnego wpisania danych po prostu za diabła nie przepuszczą.
Ja miałem zainstalowany dodatek do MEGA w FF, i mimo to za każdym razem gdy tam wchodziłem musiałem wpisywać swoje dane, bo FF nie zapisywał tego logowania.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Zobacz najnowsze wiadomości na forum