Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Długi czas bootowania z ssd, dell inspiron 1525

Zaczęty przez obywatel, Maj 27, 2019, 08:43:10 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

obywatel

cześć

Mam mały problem z instalacją jakiegokolwiek linuxa bazującego na ubuntu i nie tylko(na mincie xfce to samo).

Chcę zainstalować lekkiego linuxa na starym laptopie  Dell inspiron 1525 ( intel Pentium T2370/Mobile Intel GM965 Express ) któremu dołożyłem ram do 4gb i dysk ssd.

Problemem jest bardzo długi czas bootowania(ponad minuta) na pendrivie jako live jak i po instalacji. Takie komunikaty error się pokazują

[drm:drm_atomic_helper_wait_for_flip_done [drm_kms_helper]] *ERROR* [CRTC:41:pipe B] flip_done timed out
[drm:drm_atomic_helper_wait_for_dependencies [drm_kms_helper]] *ERROR* [PLANE:35:plane B] flip_done timed out
[drm:drm_atomic_helper_wait_for_dependencies [drm_kms_helper]] *ERROR* [CONNECTOR:50:SVIDEO-1] flip_done timed out


Czy ktoś się może spotkał z takim problemem i wie o co chodzi ?

pavbaranov

Zerknij na to: https://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?t=273797 Pierwszy raz wprowadź zmianę przy bootowaniu się systemu, a nie na stałe i sprawdź.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum