Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

hej

Zaczęty przez blondynka, Kwiecień 25, 2019, 10:01:10 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

blondynka

Po latach wracam do linuxa tylko tym razem nie mam wsparcia w otoczeniu. Ale pokochałam KDE dawno temu i chcę wrócić do niego. No i oczywiście raczej będę szukać pomocy bo jestem średnio ogarnięta w obsłudze :)

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

TataPingu

Cytat: blondynka w Kwiecień 25, 2019, 10:01:10 PM
Ale pokochałam KDE dawno temu i chcę wrócić do niego

Witaj Blondynko :)
"Dawno temu", tzn. jak dawno, jeszcze za KDE 3+, czy już za 4+, a może poznałaś już 5-kę ?
- jeśli znałaś jeszcze KDE 3+, to mocno się zdziwisz...

Pozdrawiam

hobbysta

Cytat: blondynka w Kwiecień 25, 2019, 10:01:10 PM
Po latach wracam do linuxa tylko tym razem nie mam wsparcia w otoczeniu. Ale pokochałam KDE dawno temu i chcę wrócić do niego. No i oczywiście raczej będę szukać pomocy bo jestem średnio ogarnięta w obsłudze :)
Hej! Na dzien dobry trzeba jednak wybrac tzw. dystrybucje Linuxa - wszystkie wieksze dostarczaja KDE - wybor dystrybucji to jak malzenstwo - na lata. Jest 'hopping' - 'skakanie'  z dystrybucji na dystrybucje - wiele osob tak robi - podobnie jak w zyciu - trudno znalezc ta idealna osobe. 

PomPom

Kontynuując post hobbysty. Tutaj jest forum, a to jest post na forum. Post składa się z literek... gosh...

Serwus. Co złego, to nie my, a co dobrego, to ja.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum