Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Router Huawei HG8546M sterowniki do minta 19.1 Rozwiązany

Zaczęty przez irek1966, Kwiecień 11, 2019, 05:42:20 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

irek1966

Witam! jak w temacie, jestem nowym użytkownikiem Linuxa Mint 19.1 Tessa i od paru dni szukam sterowników do routera Huawei HG8546M i przede wszystkim jak je wgrać do systemu  bo na tych które są w linuxie systemowe nie działa mi sprzęt prawidłowo,w Windowsie 10 nie ma z nim żadnego problemu. Pozdrawiam.
*Link Removed*

gosc

A tak konkretnie w czym problem, bo "nie działa mi sprzęt prawidłowo", niewiele  mówi.

TataPingu

Cytat: irek1966 w Kwiecień 11, 2019, 05:42:20 AM
......od paru dni szukam sterowników do routera Huawei HG8546M i przede wszystkim jak je wgrać do systemu  bo na tych które są w linuxie systemowe nie działa mi sprzęt prawidłowo,w Windowsie 10 nie ma z nim żadnego problemu

...!?
- a co wspólnego mają "sterowniki" routera z Mintem, a tym bardziej z Windą ?

pavbaranov

Poprawnie skonfiguruj sieć w Mint. Ani w Windows, ani w Mint nie masz żadnych i miał nie będziesz, "sterowników routera".

LinGruby

Cytat: irek1966 w Kwiecień 11, 2019, 05:42:20 AM
...
szukam sterowników do routera Huawei HG8546M
...



o ile to ten router to po kiego grzyba Ci jakieś sterowniki co chcesz uzyskać?

po prostu skonfiguruj sieć i to wszystko ;)

a żeby się dostać do routera to masz chyba fabryczne ustawienia na spodzie routera...

podpinasz RJ-45 do lapka czy to do kompa i za pomocą przeglądarki się logujesz do router'a i ustawiasz sieć po kablu, Wi-Fi itp.




( ͡° ͜ʖ ͡°)  Linux User #592024 System:  spectrwm  Kernel: cachyos-bore-lto
Desktop: twm info: polybar Wm: spectrwm 3.4.1  Dm: lightdm  Distro: CachyOS

Zobacz najnowsze wiadomości na forum