Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Gecko Tumbleweed nie łączy się z internetem ...

Zaczęty przez ciubaka, Kwiecień 05, 2019, 05:34:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ciubaka

Zmiana DNS nic nie daje. Tu jest coś na styku komputer - modem chyba zablokowane. Poddaję się, to tylko jedno źródło internetu, żarła mnie ciekawość dlaczego akurat huawei e3276 z simem plusa nie działa z kompem, czy to przez router czy to przez usb. Po prostu nie działa i kupa. Wszystkie inne wifi przez gecko działają. Tylko to jedno nie. Kupa :-(

ciubaka

Odświeżę temat takim problemem, że jednak nie wszystkie wifi mój gecko toleruje. Oprócz domowego nie dawał internetu wczoraj z otwartej sieci hotelowej. To znaczy widział ją, łączył się z nią, ale internetu nie dawał. Tak jak z domowym routerem. Bez sensu. Ubuntu i manjaro na tym samym komputerze jak najbardziej współdziały z tą siecią, tak jak współdziałają z domowym routerem. Strasznie dziwne. A wifi z mojego telefonu działało.

hobbysta

Napisz co nie dziala ! Ciezko zrozumiez z twoich postow o co chodzi. Takie porownania z tym dziala a z tamtym nie dziala zwykle nic nie daja. Tylko niepotrzebnie nam cos sugerujesz. Problem moze lezec w zupelnie innym kierunku niz ty sobie to wyobrazasz. Wiec tylko to i to nie dziala. Finito. Jak cos dziala nie ma o czym pisac.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum