Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Mandriva Xtreme 3 a steroenik atheros ar8131 pci-e gigabit ethernet .

Zaczęty przez ximo, Wrzesień 14, 2013, 11:24:42 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ximo

Witam, to moje drugie podejście do Linuxa, tym razem do Mandriva.

Instalacja przebiegła bez żadnego problemu, wszystko śmiga aż dech zapiera z tym , że bez internetu. Mandriva nie widzi w/w karty, chyba totalny brak sterów w Linuxie. Poprzednio, był brak możliwości zainstalowania drukarki tym razem karty sieciowej. :? Pomocy!!!

pavroo

Witam, proponuję zrobić jeszcze jedno podejście. Mandriva nie jest już rozwijana a OpenMandriva wciąż raczkuje. Jeśli podoba Ci się Mandriva to proponuję wypróbować Mageia lub ROSA.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

ximo

Oj dawno mnie nie było, oj dawno. Zrezygnowałem z Mandriva, przeszedłem na  Ubuntu 14, nie mam większych zastrzeżeń niż wciąż to jedno, nie mogę zainstalować drukarki Canon 2900. Żadne stery które podaje Canon pod Linuxa nie działają. Cóż posiłkuje się do drukowania Windowsem, ale to chyba głupie trochę, powinienem drukować spod Linuxa a nie z wina. Może teraz ktoś ma jakiś pomysł?
pzdr

Zobacz najnowsze wiadomości na forum