Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Pamięć APT uszkodzona, brak możliwości aktualizacji

Zaczęty przez makumba, Listopad 12, 2018, 06:29:42 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

TataPingu

#150
Cytat: makumba w Grudzień 20, 2018, 04:47:59 PM
dzieki juz zdaje zaraz relacje ale nie warto sie strzelac juz w kwietniu konczy sie wparcie do rosa wiec szykuje sie na najnowszego tara albo tassa ;)

Chyba jednak moje podejrzenia o "zabawie" Kolegi Makumby były słuszne...
- z opisanym przez niego stanem zdrowia, raczej takie informacje byłyby abstrakcją...

https://linuxmint.com/download_all.php

Kolega Ciubaka nie musi się kajać ;)

makumba

#151
TataPingu ja sie nie bawie meczace to już wasze niedowiarstwo chce naprawic rosa i mój stan zdrowia to prawda. Na pocieszenie, sympatie miedzy nami i nie strzelanie napisałem ze sciagne nowy jak ten nie zadziała Oto wynik od hobbysty nie działa wzialem od pavbaranov:
- sudo file /etc/apt/source.list
/etc/apt/source.list: empty
-sprawdzam jeszcze z sources:
sudo file /etc/apt/sources.list
/etc/apt/sources.list: ASCII text
-i jeszcze od hobbysty udało sie
sudo file /etc/source. list
/etc/source.: ERROR: cannot open `/etc/source.' (No such file or directory)
list:         ERROR: cannot open `list' (No such file or directory)

pavbaranov

@makumba - Ściągnij akutalną wersję Minta - jeśli tę dystrybucję z jakiegoś powodu lubisz (wg. mnie najgorsze dystybucje są na M. :D) i ją zainstaluj. Sorry, szkoda naszego czasu na to by wyobrażając sobie jak to u Ciebie jest, doprowadzić Ci system do działania, który sam spierniczyłeś.
Po prostu... nie da się i ręce opadają. Twój stan zdrowia jest nam znany i nie podważamy go (przynajmniej ja), ale nie da się Ci wytłumaczyć podstaw na odległość. Po prostu.... :(

makumba

No dobra dzieki wszystkim za pomoc fakt ta ciągła naprawa zmierza do niczego choć trochę się podszkoliłem. Pozdrawiam i zamykam temat do zobaczenia jak kiedyś mi sie znów coś zepsuje z nowym mintem ;)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum