Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

ROZWIĄZANY (na str.3) Problem z TV na Kaffeine

Zaczęty przez Piejanto, Listopad 06, 2018, 10:01:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piejanto

#45
pavbaranov
O! Qrdę... jakie to proste.
Co do sesji gościa, to chyba nawet nie o upartość chodzi. Ja po prostu obawiam się, że to wszystko pozapominam.
Dotychczasowe rozmowy z Tobą, TatąPingu. i Sir_Lucjanem sobie już opracowałem, wyrzucając wszystko, co było zbędne, a zostawiając treść i polecenia. Zrobił mi się z tego podręcznik, na wypadek wypadku.
Jestem sam, więc drugi użytkownik jest mi właściwie zbędny.
Ten użytkownik "testowy" mnie zaciekawił, ale, jak już mówiłem, prawdopodobnie pozapominam, że w ogóle jest taka możliwość. - A może będę pamiętał? No, nie wiadomo. W razie czego, to zawsze mogę ustanowić nowego użytkownika. Na razie wszystko, czego potrzebuję, pięknie funkcjonuje. W sumie głównie dzięki Tobie.
Szczerze podziwiam Twoją anielską cierpliwość do mnie. Wszyscy wcześniej odpadli (podczas tej nieszczęsnej aktualizacji), a Tyś pozostał i zwyciężyłeś. Chwała Ci za to.
Pozdrawiam Ciebie i Twoją Żonę, i życzę Wam aby się Wam pięknie wiodło.
Trzymajcie się i ... do następnego.
Ufffff...


Zobacz najnowsze wiadomości na forum