Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Pomocy w ogarnięciu BATOCERY

Zaczęty przez Dimi, Listopad 06, 2020, 03:52:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dimi

Witam Was, czy znajdzie się tutaj osoba/osoby co mają cierpliwość i pomogą mi w ustawieniach Batocery?
Zakupiłem Raspberry PI 4 pod retro gry. Niektóre (te mniej wymagające NES, SNES, SEGA GENESIS) działa dobrze, jakoś radzę sobie z ustawieniami. Ale problem pojawia się w np. NINTENDO 64 czy PLAY STATION 1. Mianowicie nie wiem jak je skonfigurować bo jak wybiorę emulator, który odpali mi grę to często jest tak, że gra strasznie zacina i nie da się na to patrzeć a co dopiero zagrać. Co może być przyczyną? Ustawienia? Czy nie odpowiednie emulatory? A może coś innego? Coś trzeba dograć?
Problemy mam również z MAME, romy wrzucone, ale nie wszystkie chcą działać. Miałem ciekawą kolekcję, którą odpaliłem by sprawdzić czy każda z nich działa i działały, po czym po ponownym załączeniu już nie odpalały na żadnym emulatorze?

Zobacz najnowsze wiadomości na forum