Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Instalacja oprogramowania

Zaczęty przez Horvor, Czerwiec 20, 2013, 02:29:16 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Horvor

Witam! Mam pytanie nie dawno zainstalowałem Debian amd64, a jednak wolałbym wersje 32 bitową .Miałem windows i zainstalowałem Debiana netinstem poprzez .exe a jak mam teraz zainstalować inną dystrybucje jeżeli teraz nie moge go otworzyć.A gdy mam włożoną płyte i restuje komputer to instalacja się nie włącza więc jak włączyć tą instalacje.Wybaczcie że ciągle sie o coś pytam ale pierwszy raz mam oprogramowanie inne niż Windows ;/

sovtware

#1
wkładasz płytkę do napędu przy uruchamianiu kompa lub laptopa klikaj F12 tak jest u mnie wyskoczy Tobie menu i wybierasz by uruchamiało się z płytki i instalacja pójdzie beż żadnych problemów jak nie F12 zobacz sobie F8 lub inne kombinacje coS zapewniam że zadziała



lub inaczej wyczyścić cały dysk i uruchomić sprzęt samo wtedy powinno uruchomić system instalacyjny Debiana chyba że masz to wyłączone w Biosie więc musisz 1 sposobem to zrobić

Zobacz najnowsze wiadomości na forum