Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Skype

Zaczęty przez Horvor, Czerwiec 19, 2013, 04:00:18 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Horvor

Witam!Mam problem co do skype.Mam debiana amd64 i mam zainstalowane skype i wszystko działa.Tylko że rozmawiam z kolegą przez jakieś 30 sekund i skype mi się wyłącza ;( Więc prosze o pomoc..Aha i jeszcze gdy chce odebrać od kolegi to skype też się wyłącza.

sovtware

#1
ja nie pomogę w 64 bitach mogą być jakieś problemy jak patrzę na większości forach mam Sparky i Minta na Debianie lecz 32 bity jeszcze na Skypie nigdy nie rozmawiałem po oszczędzam transfer lecz rozmowa z test działa więc także powinno działać i inne rozmowy z kąd pobrałeś Skypa ? polecam pobrać ze stronki producenta i najnowszą wersję lub zobaczyć na systemach 32 bity pozdrawiam

Horvor

#2
Właśnie i tu jest problem bo na początku miałem windowsa więc zainstalowałem plikiem exe w netinst a teraz jak to zrobić

pavroo

#3
Usuń to co zainstalowałeś. Pobierz skype właściwe dla Debian (multiarch) i zainstaluj za pomocą Gdebi:

http://www.skype.com/pl/download-skype/skype-for-linux/" class="bbcode_url">http://www.skype.com/pl/download-skype/skype-for-linux/
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

sovtware

#4
@Horvor in stalka exe dziwie się ze Tobie poszła tak zapewniam Skype nie będzie działał pobierz paczkę deb dla Debiana z linka który Tobie pavroo podał gwarantuję że powinno być dobrze  ale wcześniej usuń całą in stalkę exe którą instalowałeś

i napisz czy działa :)

Horvor

#5
Nie zrozumieliście mnie.Chodzi mi o to że miałem Windows a chce zainstalować Debiana 32 bity a nie wiem jak bo wtedy Debian instalowałem .exe a teraz mam debiana 64 a chce 32.Więc jak(Co do skype na amd64 gdy to pobieram pisze że zła architektura więc znalazłem poradnik jak zainstalować na amd64 i teraz działa ale sie wyłącza)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum