Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Sony-PlayStation PS4 - interfejs do obsługi PS4

Zaczęty przez TataPingu, Sierpień 14, 2018, 11:54:37 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

TataPingu

Witam Kolegów,
- tym razem ja o coś zapytam.

Znajoma młodszej córy, której kiedyś zainstalowałem linuksa zapytała mnie dzisiaj o możliwość równoległego windowsa10.
Zaproponowałem jej wirtualną maszynę, ale po kilku pytaniach, które zadałem, okazało się, że windę potrzebuje tylko i wyłącznie do zdalnej obsługi PS4.
Osobiście nie jestem fanem gier komputerowych, jeśli kiedykolwiek coś wypróbowałem, to trwało to kilkanaście minut i zaczynało mnie to nudzić.
Z tego też względu temat ten jest mi mało znany, a nie mam ochoty niepotrzebnie przeszukiwać netu.

Zauważyłem, że jest tutaj kilku zapaleńców, więc kieruję do nich to pytanie, czy jest jakieś oprogramowanie pod linuksa, by móc to zrobić (obsługa PS4 z lapka) ?

PomPom

Raczej potrzebuje Windowsa, bo przy grach kiepsko sobie pozwalać na jakiekolwiek problemy i lagi.
myk byle jak jako tako

TataPingu

Powiem szczerze, że właściwie to nawet nie wiem o co dokładnie ma chodzić. Z tego co zrozumiałem, chodzi jej o możliwość "dojścia" do PS4, ale w jakim celu, tego nie wiem...
- czy chodzi o granie, czy tylko o zdalną konfigurację PS4

Zobacz najnowsze wiadomości na forum