Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Pentium 4 Emergency Mode - Sparky przestał działać.

Zaczęty przez satyr3, Sierpień 13, 2018, 10:51:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

satyr3

Wiem wiem zaraz od Admina usłyszę wywal ten SZROT i zainstaluj Sparky na jakimś normalnym kompie.
Dziś rano komp odpalił się w Emergency Mode. Mogę wrzucić tu zapis loga, ale uprzedzam że to 1150 linijek kodu kernela do wglądu. Chyba że wrzucę tylko te dwie na czerwono.
Mam zrobić zdjęcie ekranu czy jak? Obawiam się o czytelność.
To Sparky Linux 4.8.1 Stabilny 32 bity
(Teraz piszę z płyty Live)
Jesu, in Te confido

pavroo

Nie musisz nic wywalać, mam ponad 10 letniego laptopa bez wyświetlacza i wciąż działa.

Podstawowe pytanie: co zrobiłeś na ostatniej działającej sesji? instalowałeś pakiety pobrane z sieci? instalowałeś coś do przetestowania? robiłeś jakieś zmiany w systemie? doinstalowałeś inne jądro? aktualizacja pakietów bez problemów? etc...
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

satyr3

#2
Próbowałem doinstalować z komend CPU-G, a z synaptica zainstalowałem WINE, żeby odpalić gre banished, bez powodzenia. To samo z Machinarium ale ta dystrybucja ma wersję deb 32 bity. Pewnie coś na mieszałem. Najlepiej będzie przeinstalować myślę. Można zamknąć temat, a najlepiej skasować bo nic nie wnosi do forum
Jesu, in Te confido

Zobacz najnowsze wiadomości na forum