Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Cyberfox

Zaczęty przez robson75, Sierpień 10, 2018, 01:55:22 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson75

Czy słyszał ktoś z Was o przeglądarce Cyberfox? ja właśnie ją testuje, i muszę przyznać że sprawuje się całkiem, całkiem. Wydaje mi się że jest nawet trochę szybsza od Pale Moon (chodzi o ładowanie stron). Gdyby ktoś był zainteresowany to Cyberfox jest dostępny w AUR.

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

No fajna przeglądareczka. Rzeczy chodzą, nie boli w oczy, działa szybko. Tylko DistroWatch mi zacięło na kilka sekund.

Paczka .deb też elegancko dostępna.
myk byle jak jako tako

robson75

Tylko trochę lipa z instalacją dodatków ze strony Firefox-a, ponieważ nie są kompatybilne z Cyberfox-em. Np. chcąc zainstalować dodatek polski słownik poprawnej pisowni nie dało rady, a w Pale Moon dodałem ten dodatek bez problemu.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

gom1

Największa wada jest taka, że projekt nie jest już rozwijany:
https://8pecxstudios.com/Forums/viewtopic.php?f=6&t=1756
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

myk byle jak jako tako

gom1

Reasumując Robercie: wracaj do Pale Moona :-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

robson75

Cytat: gom1 w Sierpień 10, 2018, 06:07:08 PM
Reasumując Robercie: wracaj do Pale Moona :-)
Ja cały czas mam Pale Moon ustawionego jako domyślna przeglądarka, tylko z czystej ciekawości testuje Cyberfox-a.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

gom1

Przeglądarka jest porzucona i nieaktualizowana. Nic z niej nie będzie. Szkoda czasu na testy.
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

robson75

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

pavroo

Raczej nie, ostatnia dostępna wersja z czerwca 2018.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum