Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Mint 15 problem z full screen YouTube

Zaczęty przez maras1986i, Czerwiec 14, 2013, 07:23:25 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

maras1986i

Witam,



Zaczynam przygode z linuxem po raz pierwszy i system wydaje się prosty w obsłudze ale nie moge poradzić sobie z jednym błędem pewnie z mojej winy  :D, a dokładnie chodzi mi o to że jak włączam film na YouTube na fullscreen obraz działa przez 4 sek. po czym zatrzymuje się na klatce i tak zostaje. Dzwięk z filmu cały czas idzie dalej na małym oknie jest wszystko ok a na innych serwerach z filmami nie ma takiego błędu. Dodam że mam karte graficzną gexorca 7600GT. Wchodziłem w Menadżer sterowników i wybrałem inny zalecany sterownik do karty ale nie pomogło. Będę wdzięczny za pomoc  :)

Pozdrawiam

maras1986i

#1
Rozwiązałem już ten problem  :) Nie wiem co dokładnie pomogło ale zrobiłem tak : aktualizacja w Menadzeże aktualizacji oraz zamieniłem sterownik w menadzeże sterowników i teraz popełniłem błąd nie uruchomiłem ponownie komputera " słyszałem gdzieś że właśnie w linux-ie nie trzeba czegoś takiego robić " :) temat można usunąć lub zostawić dla nnych gdyby mieli podobny problem

Albedo 0.64

#2
Dzięki za poruszenie tematu aktualizacji. Czasami system informuje o konieczności restartu po aktualizacji, w większości przypadków jednak komunikatu nie ma. Zasada jest taka; po aktualizacji/instalacji jądra systemu i/lub sterowników restart komputera jest wskazany a nawet konieczny by system mógł załadować nowe komponenty podczas startu. W przypadku jądra pojawi się także nowa pozycja w programie startowym GRUB. Bieżące aktualizacje programów i poprawek bezpieczeństwa nie wymagają restartu.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

Zobacz najnowsze wiadomości na forum