Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Puppy Linux 7.5 32 bity i drukarka HP OfficeJet 5510

Zaczęty przez satyr3, Sierpień 09, 2018, 03:15:53 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

satyr3

Cześć próbowałem na starym szrocie z Pentium 4 na pokładzie zainstalować PuppyLinux 7,5 Wszystko działa poza drukarką i skanerem pomimo że je wykrywa prawidłowo, ale podczas uzupełniania konfiguracji nie wyświetla się w wynikach, a co za tym idzie nie działa. Drukarki HP OfficeJet serii 5 kończą się na 51XX
Dla porównania XUBUNTU 18,4 LTS nie tworzy problemów, ale wydaje mi się nieco za ciężki. Jeśli się mylę i nie ma różnicy między tymi dystrybucjami w wadze to dajcie znać. Może się czepiam.
Jesu, in Te confido

Sknerus

Jeśli komputer nie daje rady na Ubuntu, spróbuj Lubuntu, Xubuntu, potem zastanawiej się nad mniejszymi dystrybucjami  :)

pavbaranov

Cytat: satyr3 w Sierpień 09, 2018, 03:15:53 PM
Wszystko działa poza drukarką i skanerem pomimo że je wykrywa prawidłowo, ale podczas uzupełniania konfiguracji nie wyświetla się w wynikach, a co za tym idzie nie działa.
Co to znaczy?
Które to Puppy (tj, czy ma repozytoria Ubuntu również, a jeśli tak, to której serii; nie chodzi mi o numerek, bo to widzę, a spin)?

Zobacz najnowsze wiadomości na forum