Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Netext73 co o nim sądzicie?

Zaczęty przez Oczkins92, Sierpień 19, 2018, 07:05:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Oczkins92

Niby proste narzędzie do optymalizowania Ubuntu a daje dużo możliwości dostosowania sobie Ubuntu.Czy ktoś z was korzystał z płatnej wersji?Jeśli tak to czy rzeczywiście daje różnicę szybkości działania Ubuntu?
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

gom1

Przez chwilę miałem kernele Neteksta na swoim Ubu MATE i faktycznie można było odnieść wrażenie, że jest lepiej. Ale na płatną wersję się nie skusiłem, Ubuntu nie jest moją ulubioną dystrybucją. Gdyby jednak było inaczej.. 5 dyszek na rok to nie majątek :-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

Lepiej tą 50tką wesprzeć distro. Nie mam zaufania do takich rzeczy i jakoś wolę jak najbardziej oficjalnie i żeby jak najwięcej oczu na to patrzyło. Jak już biorę stabilne distro, to wolę je po boskiemu zachować :) Od takich bajerów jest Arch (Master Race) dla mnie. Sam ext73 najlepszej sławy na DP nie ma i widziałem komentarze, jakoby miał pozywać ludzi i się spinać o krytykę, ale nie wiem czy to prawda. Nie brakuje takich przypadków, to może i w tym wypadku.
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Sam nie wiem ???Pisałem do niego z problemem z Netextem.I bez problemu odpisywał i pomagał w razie problemów.Nigdy nie chciał mnie pozwać.A co DP to tam różnie zbiorowisko typów jest.Sam nie jeden mnie drażnił swoim wywodami.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum