Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z instalacją Kali Linux z pendrive

Zaczęty przez ArmeX, Czerwiec 14, 2018, 08:42:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ArmeX

Cześć, zbootowałem pendriva wszystko fajnie w BIOSIE ustawiłem mojego pendriva. Wykryło mi pendriva, zaznaczm Grapchical Install, potem wybieram język i szuka mi CD-ROMu i wskakuje mi takie coś "kopiowanie pliku z CD-ROM-u nie powiodło się. Ponowic?" prosze o pomoc ;d

PomPom

Spróbuj instalować niegraficznie i tam zobaczyć co może blokować. Jak bierzesz świadomie takie distro, to też nie powinieneś mieć z tym problemu.
myk byle jak jako tako

ArmeX


gom1

Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

ArmeX

przepraszam, jestem w tym temacie zielony nie rozumiem, przedtem instalowałem na wirtualnej maszynie bez problemu i użytkowałem, lecz teraz mam starego laptopa na którym chce zainstalować kaliego

PomPom

Jak nie umiesz w sprawdzenie sumy kontrolnej, to nie wiem, czy tak bardzo powinieneś próbować z Kali... Obraz wypal Etcherem albo tym, co może sugeruje gdzieś wiki Kali.
myk byle jak jako tako

ArmeX

Po poczytaniu o tym i sprawdzeniu sumy kontrolnej, nie ma żadnych błędów

lesio

Jesli startujesz z USB 3.0, to sprobuj z USB 2.0

ArmeX

OK już wszystko gra spróbowałem programem Rufus i wszystko działa temat do zamknięcia

Zobacz najnowsze wiadomości na forum