Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Co nas cieszy

Zaczęty przez PomPom, Czerwiec 08, 2018, 08:03:14 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

PomPom

Co Was moi drodzy cieszy? Co wam sprawiło przyjemność w ostatnim czasie? Niech wątek wypełni się cieszeniem i ciesznością.

Mnie teraz cieszy moje ulubione piwo - Komes Potrójny Złoty - którego dawno nie piłem, a od razu mi poprawia humor :D Też wikend mnie cieszy, bo mam za sobą trochę nerwowy tydzień, który wyszedł ostatecznie nieźle :D
myk byle jak jako tako

gom1

Nie mogę powiedzieć ;-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Rockmaniak

Moment gdy mam czas na spanie, książkę, na trochę ruchu :)

lesio

Devuan po 4 latach zaczyna doganiać debiana pod względem aktualności pakietów i pnie się w górę w Distrowatch :-)
Nie byłem pewny, czy ta dystrybucja się utrzyma i nadgoni zaległości wynikające z samodzielnego startu ...

pago

Każdorazowe poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych umiejętności

debbixon69

cieszy mnie wiele rzeczy XD
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

PomPom

Cieszy mnie, jak Dziadek Starowinek się wywróci i se ten gupi ryj rozwali :I Ktoś to musiał napisać, napisałem ja :I
myk byle jak jako tako

lesio

@Dziadek - pod tym Twoim wpisem, niestety, nie mogę się podpisać :-) Chociaż myślę, że dla forum byłoby gorzej, gdybyś sobie rozwalił rękę ...

PomPom

myk byle jak jako tako

Czesław

Mnie cieszy, że pomimo 4 zawałów i 3 udarów jeszcze żyję. A, że głowa nie pracuje już tak jak dawniej, cóż, takie życie ...
------------------------
Pozdrawiam Czesław dell-OptiPlex-9020-AIO, i7, 8 GB RAM

gom1

Czesiu, zasłużyłeś na kubeczek. Dziadek Ci opowie :-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

Gombek jest kubkowym potentatem i ma fajne kubki SUSE. Podobnie jak diler, pierwszy kubek darmo. Dalej nie wiem, bo mam tylko jeden :I Małe, a cieszy.
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Ostatnio cieszy mnie to że jakoś wszystko prawie udaje mi się na czas zrobić
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

Cieszy mnie, że JoJo's Bizarre Adventure Part 5: Vento Aureo w formie bajki potwierdzone. To będzie świetne! Wsiadajcie, linuksiarze, jedziemy pozować!
https://www.youtube.com/watch?v=XUhVCoTsBaM
myk byle jak jako tako

PomPom

Ostatnio siostra i matka chcą ode mnie piwo, jak mam jedno, to udałem się po pracy po czteropak do żabki. Okazało się, ze warka juz nie na promocji, to zerknąłem po promocjach. I wtem zauważyłem coś pięknego - Komes Potrójny Złoty bzw za 2,50. Normalnie kosztuje 5 zł + kaucja, a tu taka miła niespodzianka. Wziąłem trzy, co byly w lodówce. Cieszy mnie promocja na moje ulubione piwo. Pewnie wyjątkowo ta żabka tak ma, bo niedługo zamykają na czas remontu.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum