Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Zmiana rozdzielczości ekranu

Zaczęty przez debbixon69, Maj 20, 2018, 02:21:36 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

debbixon69

Siemka linuxiarze, zainstalowałem sobie na wirtualce true os'a i mam z nim problem, a mianowicie jak w tytule wątku. Wiecie jak zmienić rozdzielczość ? Bo te narzędzie dostępne w ustawieniach pulpitu nie ma rozdzielczości takiej jakiej chcę aby była, a na dodatek lumina desktop chodzi jak 💩
Z góry dziękuję za pomoc 😉
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

lami07

Jeśli postawiłeś na virtualbox to musisz doinstalować virtualbox guest additions
IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

debbixon69

Cytat: lami07 w Maj 20, 2018, 08:56:28 AM
Jeśli postawiłeś na virtualbox to musisz doinstalować virtualbox guest additions
Gościu, ja używam VMplayera XD Virtualbox jest dla mnie nie do ogarnięcia :P A tek serio, ktoś wie jak zmienić rozdzielczość w True OS'ie ?  A Lumina Desktop tylko na trueosie chodzi jak gunwo, na debianie śmiagało w mare szybko, ale usunąłem, bo nie potrzebuję ;)
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

lami07

No i właśnie dlatego użyłem zwrotu "jeśli". Nie uściśliłeś, w pierwszym poście, jakiego pogramu używasz.
IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

Zobacz najnowsze wiadomości na forum