Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Hello Again

Zaczęty przez debbixon69, Maj 13, 2018, 09:05:09 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

debbixon69

Witam was drodzy linuxiarze, znowu XD

Od założenia tutaj konta do dnia dzisiejszego minęło sporo czasu. Moja wiedza linuxowa się powiększyła (ale i tak jestem zielony w linuxy XDDDDDD [ale k**wa nie do końca ;) ])
To forum jest na prawdę kulturalne i da się tu przeprowadzić konwersację na poziomie, a pomoc jest, no że się to tak wyrażę fachowa.

Nawet na moim świętej pamięci koncie 'dropthebass69' dostałem fachową pomoc, za którą bardzo dziękuję i prawdopodobnie w bliżej nieokreślonej przyszłości odwdzięczę się za tą (z poprzedniego konta i tego obecnego) pomoc.

Dzisiaj awansowałem z 'Newbie' do 'Jr. Member'

Ale muszę się wam do czegoś przyznać. Jestem takim "oszukanym" linuxiarzem, bo moim głównym OS'em na kompie jest Windows XD I chyba o tym wspominałem, jak miałem jakiś tam problem z debianem. Linuxa traktuję jako hobby i nie wiem czy odważyłbym się mieć linuxa jako główny OS. No jakoś tego za bardzo nie widzę, pomimo mojej wiedzy i tego zajebistego forum i community które tu jest. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe (mojego linuxowego oszukaństwa XD).
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

PomPom

Używajmy tego, co nam robi robotę :D Ogarniasz trochę Linuxa, to sobie zrobiłeś możliwość, by kiedyś z Windowsa uciec.
myk byle jak jako tako

San Dimas

Witamy na pokładzie ;)
Ja tak zaczynałem jak Ty - najpierw 50 GB nsa linuksa, a 950 na Windows - a teraz mam 128 na Windows któ©ego używam praktycznie tylko do grania, a resztę robię na linuksie ;)
Pozdraiwam
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

debbixon69

Cytat: Dziadek Starowinek w Maj 13, 2018, 09:18:56 AM
Używajmy tego, co nam robi robotę :D Ogarniasz trochę Linuxa, to sobie zrobiłeś możliwość, by kiedyś z Windowsa uciec.

Nie chcę uciekać od Windowsa, jest mi potrzebny, a jak Microsoft odyebie jakąś manianę, to do czego jest React OS ? XD
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

PomPom

React OS jest do niczego :D Przeceniają ludzie ten projekt. To jak samochód, który pali pół litra wódki na 100km, osiągając max. 2 km/h przy obciążeniu 50 kg. Ciekawe, imponujące trochę, ale nic więcej.
myk byle jak jako tako

debbixon69

Cytat: San Dimas w Maj 13, 2018, 09:29:17 AM
Witamy na pokładzie ;)
Ja na tym pokładzie jestem już od dawna :D XD
CytatJa tak zaczynałem jak Ty - najpierw 50 GB nsa linuksa, a 950 na Windows - a teraz mam 128 na Windows któ©ego używam praktycznie tylko do grania, a resztę robię na linuksie ;)
Ja się posiłkuję maszynami wirtualnymi, nie w głowie mi trzymanie Windy i linucha na jednym twardzielu XD
Już wolałbym osobny dysk na windowsa i osobny na linuxa/linuxy
CytatPozdraiwam

I też pozdrawiam  8)
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

debbixon69

Cytat: Dziadek Starowinek w Maj 13, 2018, 11:24:15 AM
React OS jest do niczego :D

No tak średnio bym powiedział, u mnie na wirtualce działał całkiem przyzwoicie, tylko troche lipa, że React OS jest 32 Bitowy :( Lepiej by było jakby był 64Bitowy
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

Zobacz najnowsze wiadomości na forum