Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja.
Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Autor Wątek: Co nas wkurza  (Przeczytany 31469 razy)

Offline Predator

• Full Member
  • Reputacja: -14
  • wróciłem ...
Odp: Co nas wkurza
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 23, 2020, 10:00:36 pm »
Czekałem na ten moment, dobry wieczór (razem czy osobno?)  8)

Offline rzax666

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: -39
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 30, 2020, 01:06:31 pm »
skrypty i zasada kiss

Offline manet

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: -5
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 18, 2021, 02:45:53 pm »
A mnie wkurza:

1. to że golcom i podobnym cwaniaczkom rozdali po tyle setek tysięcy dofinansowań na te ich śmiesznie przechrzczone działalności kulturalne...
2. to że bajerują z tymi szczepionkami ile wlezie, miało być już po wszystkim, zapowiada się że dopiero jest daleko przed...
3. to że gospodara pada w ruinę i czeka nas olbrzymi wzrost cen w 2021 roku...
4. to że ceny w 2020 poszły do góry a pensyjki jak stały tak stoją...
5. to że politycy produkują swoją pracą SAJS, SZIT i kopią nam dołki...
6. to że wpuszcza się więcej ukraińców do pracy w Polsce bo u nas nie ma już komu zap....alać za 12zł/h
7. to że się polska podzieliła pół na pół i wszyscy się leją
8. to że co drugi na ulicy ma już IQ porównywalne z IQ jakiegoś płaza...

czyli w skrócie wkurza mnie upadek społeczno/mentalno/gospodarczy przy którym wszyscy zgodnym hurtem udają, że takowego nie ma.
Wróciła zatem komucha drodzy forumowicze, 1% ma i się cieszy, reszta zlizuje tynk ze ścian i wyje, ot mi żywot w unii ojropejskiej.

A w Chinach zakazano wieki temu googlów, facebooków, twitterów i ogólnie przyzwolenia na otępianie ludu, patrz ci los, poziom im nie updał...
A w Rosji zakaz jest instalacji Windows10 w urzędach, instytucjach i podobnych, patrz ci los, nikt nie pobiegł po nowy HARDWARE bo tak trzeba...

Zrezygnowałem z forum w dniu 2021.01.21 10:47, wszystkie zapytania pozostaną bez odpowiedzi.

Offline MSki

• Hero Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 01, 2021, 08:32:02 am »
https://www.bitchute.com/video/fD6V8QhJEkVx/

Offline PomPom

• Hero Member
  • Reputacja: 6
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 03, 2021, 03:33:27 pm »
Grałem ostatnio w Shin Megami Tensei 3 na PS3 (gra z PS2 w ramach klasyków do kupienia dla trójki). Seria znana z tego, że jest bardzo trudna, ale też satysfakcjonująca. Uznałem sobie, że ukończę ją na najtrudniejsze zakończenie, które wymagało zrobienia kilku rzeczy extra. Dodaje ono też dodatkowego ostatniego bossa po ostatnim bossie nr 1. Wiedząc to, przygotowywałem się do tej walki i planowałem poświęcić na to trochę czasu. Coś mnie wzięło, żeby dziś spróbować iść na ostatniego bossa i zobaczyć, na co muszę się przygotować. Ostatniego bossa nr1 przeszedłem bez żadnego problemu i... gra się zacięła. Wpisałem szybko w internet, czy to jakiś powszechny problem i okazuje się, że tak - ta wersja gry zacina się na końcu i nigdy nic z tym nie zrobiono.

Najgorsze, że kupiłem ps3 głównie dla trzech gier i wygląda na to, że każda jest zepsuta. Tak trzymać, Sony.
Komputer - Card Reader | Gry - Xbox Series X | Użytkownik - zadowolony

Offline MSki

• Hero Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 04, 2021, 06:43:17 am »
A mnie wkurza:

1. to że golcom i podobnym cwaniaczkom rozdali po tyle setek tysięcy dofinansowań na te ich śmiesznie przechrzczone działalności kulturalne...
2. to że bajerują z tymi szczepionkami ile wlezie, miało być już po wszystkim, zapowiada się że dopiero jest daleko przed...
3. to że gospodara pada w ruinę i czeka nas olbrzymi wzrost cen w 2021 roku...
4. to że ceny w 2020 poszły do góry a pensyjki jak stały tak stoją...
5. to że politycy produkują swoją pracą SAJS, SZIT i kopią nam dołki...
6. to że wpuszcza się więcej ukraińców do pracy w Polsce bo u nas nie ma już komu zap....alać za 12zł/h
7. to że się polska podzieliła pół na pół i wszyscy się leją
8. to że co drugi na ulicy ma już IQ porównywalne z IQ jakiegoś płaza...

czyli w skrócie wkurza mnie upadek społeczno/mentalno/gospodarczy przy którym wszyscy zgodnym hurtem udają, że takowego nie ma.
Wróciła zatem komucha drodzy forumowicze, 1% ma i się cieszy, reszta zlizuje tynk ze ścian i wyje, ot mi żywot w unii ojropejskiej.

A w Chinach zakazano wieki temu googlów, facebooków, twitterów i ogólnie przyzwolenia na otępianie ludu, patrz ci los, poziom im nie updał...
A w Rosji zakaz jest instalacji Windows10 w urzędach, instytucjach i podobnych, patrz ci los, nikt nie pobiegł po nowy HARDWARE bo tak trzeba...

Kamieniem węgielnym świata, tego świata, jest kłamstwo i manipulacja.