Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Co nas wkurza

Zaczęty przez PomPom, Kwiecień 22, 2018, 10:18:51 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

PomPom

Przejściówki, ceny, wątpliwa możliwość naprawienia i ogólnie to sprzęt apela, który ty sobie pożyczyłeś. Jak nie robisz biznesów albo muzyków, żeby chociaż to się zwróciło szybko, to nie ma sensu :I
myk byle jak jako tako

San Dimas

Akurat muzyką się zajmuję - i nie chciałbym tego do muzyki.
Ani nawet do programowania.
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

PomPom

To paaaaaanie, pochwal się pan czymś :I
myk byle jak jako tako

San Dimas

'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

PomPom

Może robisz coś fajnego :I Lubię, jak ludzie coś robią kreatywnego :I
myk byle jak jako tako

San Dimas

No dobra taki mój poboczny projekt, robiony z nudów.
https://soundcloud.com/chrisblackrain

Raczej nie przepadam za elektroniką, ale lubię takie klimaty.
Oprócz tego kręcą mnie raczej złote lata w większości amerykańskiej i brytyjskiej muzyki: 50's, 60's, 70's.
Od Johhny'ego Casha i Chucka Berry'ego po wczesne Led Zeppelin i Allman Brothers.
Do tego stoner lat 90'tych. Gust mam szeroki.
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

debbixon69

#36
Cytat: San Dimas w Maj 11, 2018, 11:46:04 PM
No dobra taki mój poboczny projekt, robiony z nudów.
https://soundcloud.com/chrisblackrain
Sorki, że się wtrącę, ale moim zdaniem zawsze się zaczyna od "eee.... to tylko taki projekt poboczny, z nudów robiony" , a później takie osoby są gwiazdami światowego formatu. Przesłuchałem wszystkie Twoje beat'y i powiem Ci, że gdybym był raperem, to z miłą chęcią nawinąłbym kilka szesnastek pod Twoje instrumentale. Ale pod piosenki popowe też by się nadawały ;)  Fajnie by było usłyszeć Cię w radiu :)
CytatRaczej nie przepadam za elektroniką, ale lubię takie klimaty.
Mam podobnie, lubię dźwięki gitarowe, ale rocka/metalu nie trawię, wolę techno \m/
CytatOprócz tego kręcą mnie raczej złote lata w większości amerykańskiej i brytyjskiej muzyki: 50's, 60's, 70's.
Od Johhny'ego Casha i Chucka Berry'ego po wczesne Led Zeppelin i Allman Brothers.
Do tego stoner lat 90'tych. Gust mam szeroki.
Cieszę się, że istnieją osoby o tak otwartym umyśle, mój gust też jest szeroki, ale nie aż tak jak Twój. Szacun i dozgonny props
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

San Dimas

Dziękuję za słowa uznania - szkoda że nie jesteś raperem ;) (albo młodą piosenkarką :P)
Rap też lubię, i dubstep - co myślę trochę słychać w warstwie rytmicznej - chciałem połączyć moje gitarowe granie
(w którym połączyłem karaibskie rytmy, z techniką zapożyczoną z country - tego akurat nie słychać), całoście nadać taki trochę tropicalowy klimat, ale bez tego jednostajnego rytmu na 4/4.

Ja niestety już za stary jestem na bycie gwiazdą - poza tym na soundcloudzie jest jakieś 1.234.643,56 ludzi którzy też robią świetną muzykę - i też większość z nich gwiazdami nie zostanie.
Nie będę tu robił wywodów na temat mojego zdania odnośnie współczesnego przemysłu rozrywkowego.

Dobra koniec offtopu - jeszcze raz dzięki. Miło mi się zrobiło ;)

'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

PomPom

No niestety ciężko się wbić w muzykę i trzeba mieć bardzo dobrego skilla nie tylko w muzykę, ale też w wypromowanie siebie, tworzenie swojej postaci w oczach ludzi. Niestety, potrzeba do tego czasu i trzeba tym żyć, a przy innej pracy, stresie, obowiązkach, naprawdę ciężko się w to wbić. Ale można robić to dla przyjemności :D
myk byle jak jako tako

lesio

Miło było posłuchać - naprawdę.
A poza tym zawsze się cieszę, gdy spotykam kogoś, kto ma hobby :-)

Oczkins92

Cytat: San Dimas w Maj 13, 2018, 08:54:13 AM
Dziękuję za słowa uznania - szkoda że nie jesteś raperem ;) (albo młodą piosenkarką :P)
Rap też lubię, i dubstep - co myślę trochę słychać w warstwie rytmicznej - chciałem połączyć moje gitarowe granie
(w którym połączyłem karaibskie rytmy, z techniką zapożyczoną z country - tego akurat nie słychać), całoście nadać taki trochę tropicalowy klimat, ale bez tego jednostajnego rytmu na 4/4.

Ja niestety już za stary jestem na bycie gwiazdą - poza tym na soundcloudzie jest jakieś 1.234.643,56 ludzi którzy też robią świetną muzykę - i też większość z nich gwiazdami nie zostanie.
Nie będę tu robił wywodów na temat mojego zdania odnośnie współczesnego przemysłu rozrywkowego.

Dobra koniec offtopu - jeszcze raz dzięki. Miło mi się zrobiło ;)
A na jakim programie robisz?
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Oczkins92

Ja też coś dłubie ale na LMMS.I to jest taka cięższa muzyka.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

San Dimas

Nie na jednym - w zależności od potrzeb.
Ale głównie na Abletonie. Mam też sampler hardwarowy Rolanda.
Cięższa czyli gitarowe granie czy elektronika?
Zapodawaj.
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

PomPom

Jak się rozwinął temat, to pany - zapraszam do nowego wątku :I Bo zaraz admion/mod napisze posta, że go wkurza offtop :DDDDDDDDDDDDDDDDD
myk byle jak jako tako

Oczkins92

https://www.youtube.com/watch?v=hMXZb8JNDeE
Kiedyś to robiłem na Fl-studio ale nie mogę piracić ponieważ przez studia sobie uświadomiłem sobie że to cięzki kawałek chleba napisać program.Dlatego jakoś LMMS na razie mi wystarcza
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum