Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Dlaczego wróciłem do Windowsa? - jedyny słuszny system

Zaczęty przez PomPom, Kwiecień 01, 2018, 10:50:00 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Antarktyczny

Nadal twierdzisz,że przyjaźniejsze, po tym co sam napisałeś?

PomPom

Poprawione. Jak masz Pamaca w Mięcie, to coś nie tak jest.
myk byle jak jako tako

Antarktyczny

Gdyby był lepszy, na distro Mint nie grzałby się na 1. miejscu. To nie mój wybór-to statystyka i suche dane.

PomPom

Nie Twój wybór - to statystyka... kliknięć na DistroWatch. Idąc dalej, nawet gdyby serio Mint był najpopularniejszy (nie jest), to nadal nie widzę większego powiązania między popularnością, a byciem lepszym. No chyba że HARNAŚ SUPER PIWO jest lepsze od komes potrójny niby złoty... pfff :I
myk byle jak jako tako

Antarktyczny

Dziadek, zanim Ci to wyjaśnię, chyba pora na odwyk ;D
Uważam,że Mint jest bardzo przyjazny. Szczegóonie dla nowych.

PomPom

Jest, owszem. Tylko przy pewnych warunkach już nie jest. Dla mnie jest nieprzyjazny, bo używałbym go jak Ubuntu i kij go wie, czy by mi się nie wyłożył przez to, bo sobie twórcy pomyśleli inaczej.
myk byle jak jako tako

Antarktyczny

Chwilunia...dla Ciebie? No wybacz, do grupy nowych się nie zaliczasz. Mówimy o systemie dla świeżaków, jak Kalafior Krzyś czy inna Rzodkiewka Żaneta :] Ty znasz już system, to możesz mieć inne wymagania i punkt widzenia.

PomPom

A pisałeś bryło, że dla nowych? Huh? Jak dla nowych... to Ubuntu MATE jest najprzyjaźniejsze i długo jest przyjazne :I
myk byle jak jako tako

lami07

Skoro już wyrażamy swoje subiektywne zdanie na temat minta i manjaro to dodam od siebie że mint jest do rzyci. Manjaro jest znośne (po zmianie szaty wizualnej i dezaktywacji pamaca), ale generalnie i tak preferuje archa.
IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

Antarktyczny


PomPom

Mądrego (lami) miło czytać :) Ja pamaca w sumie lubię, ale aktualizacje robię z terminala.
myk byle jak jako tako

robson75

#41
Antarktyczny Co do DistroWatch, to się mylisz, na 1 miejscu jest Manjaro (od 5 miesięcy), a Ty patrzyłeś że w ciągu 6 miesięcy. To sprawdż sobie wybierając 30 dni.
Ale to się w ogóle nie ma do popularności danej dystrybucji, tylko jak Dziadosław napisał wyżej.

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Antarktyczny


gom1

Wystarczy spojrzeć na mroźną ankietę i od razu widać, która dystrybucja jest najlepsza :-D
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum