Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z WOT

Zaczęty przez The_Black, Marzec 13, 2018, 03:11:38 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

The_Black

Witam wszystkich !
Korzystam z Linux Ubuntu 16.04 LTS i mam problem z uruchomieniem gry World of Tanks na linuxie . Pobrałem gre przez POL i wszystko było dobrze , po kliknięciu "graj" wyskakuje mi błąd że :
"Error in main . World Of Tanks crashed.
Select its shortcut and click on "Debug" in the side panel to get more details.
Po wejściu w "debuguj" na czerwono wyskakuje wine i pisze :
"wine: cannot find L"C:\\windows\\system32\\ctfmon.exe"
I po poszukaniu tego pliku "ctfmon.exe" okazuje sie że go nie ma ,a a zamiast jego jest plik "winemenubuilder.exe"
w którym jest plik ".text" a jego zawartością jest "U��3�]�#########################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################"

Nwm co trzeba zrobić , czy pobrać ten plik skąś . Z góry dzięki za pomoc .
Pozdrawiam!


The_Black

Zrobiłem to jak pisali , ale nadal wyskakuje ten błąd od "wine" poszukałem trochę w necie i da się zainstalować ten plik przez DLL Suite , ale nwm czy to zadziała na Linuxie bo przeznaczony jest na Windowsa . Jak by ktoś mógł lekko nakierować mnie na samo zainstalowanie ...

The_Black

Pytanie związane z głównym tematem
Nwm jak by mógł ktoś mi powiedzieć dlaczego przy otwieraniu programu z końcówką "lnk.", klikają "otwórz za pomocą"  "Wine Windows Program Loader" (po klikając 2 razy program się ładuje ale nie otwiera) wyskakuje mi błąd "Nie odnaleziono ścieżki" i "Nie ma przypisanego programu do otwierania  tego typu plików" co zrobić ?

robson75

Cytat: The_Black w Marzec 14, 2018, 09:37:19 PM
Pytanie związane z głównym tematem
Nwm jak by mógł ktoś mi powiedzieć dlaczego przy otwieraniu programu z końcówką "lnk.", klikają "otwórz za pomocą"  "Wine Windows Program Loader" (po klikając 2 razy program się ładuje ale nie otwiera) wyskakuje mi błąd "Nie odnaleziono ścieżki" i "Nie ma przypisanego programu do otwierania  tego typu plików" co zrobić ?
Jeżeli dany plik się nie uruchamia, to trzeba na niego kliknąć ppm i wybrać otwórz przy pomocy innego programu...I wybierasz program, dobrze jest też zaznaczyć aby wybrany program został zapamiętany.

Co do gier windowsowskich i Wine to ja Tobie nie pomogę. Po prostu mnie to nie interesuje.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

.lnk to skrót, więc włączaj plik, do ktorego sie odnosi.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum