Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Deepin 15.5

Zaczęty przez Piotr, Luty 28, 2018, 06:10:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piotr

25 lutego 2018 zainstalowałem z płyty " Komputer Świat" "chińskiego Linuxa". Wygląd ma kosmiczny , sprawuje się dobrze, jest bardzo szybki. Przeglądarka Chrome uruchamia się bardzo szybko, strony ładuje szybko. Dodatkowo zainstalowałem Calibre - bez problemu, natomiast OpenShot Video Editor zainstalowany ze sklepu Deepin Store, po aktualizacji pokazywał błędy. Wywaliłem i zainstalowałem najnowszą wersję tego programu jako plik wykonalny - i działa. Systemu na razie nie aktualizowałem - po lekturze opisów i testów na ten temat. Wszystkie repozytoria mają Chińczycy nieprzetestowane. Poczekam. Na razie zostawiam Deepina 15.5 jako ciekawostkę bez aktualizacji. Aktualizacje są domyślnie wyłączone.
Pozdrawiam wszystkich Linuxiarzy i zachęcam do dzielenia się na forum swoimi doświadczeniami z Deepinem 15.5
Piotr :D

dspr

Zainstalowałem Deepin 15.5 jako drugi system obok Windows 10 . Jest jeden problem , kiedy chcę zamknąć Win10Pro system po chwili wraca do opcji logowania w przypadku pozostałych opcji uśpij, uruchom ponownie nie ma problemu.  Z Deepin tego problemu nie ma. Na starcie systemu Deepin 15.5 jest jako pierwszy. Parametry sprzętu : notebook lenowo T430, Corei5 dysk 256 SSD , pamięć 8 GB .Proszę o radę.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum