Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Brak wyboru instalacji full?

Zaczęty przez klarensik, Luty 27, 2018, 08:47:59 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

klarensik

Witam, chciałem zainstalować linuxa puppy obok systemu xp. Instalowałem go według poradnika z linuxiarzy pl lecz problem pojawia się gdy dochodzę do punktu gdzie w przewodniku można wybrać wersje frugall albo full. U mnie nie ma takiego wyboru.. jest tylko wersja frugall i nie można nic wybrać. Próbowałem zainstalować Xenialpup 7.5 i386 UEFI 325MB  i  Puppy Precise 5.7.1 Retro i486-non-PAE CD 200MB. Czy w tych puppy nie ma możliwości instalacji full? Pytam ponieważ podczas instalacji frugall system nie ładuje się poźniej.. po wyborze linuxa po starcie systemu wyskakuje aby że jakiegoś pliku nie znaleziono i tyle dlatego chciałem zainstalować full. Dodam jeszcze że wcześniej instalowałem lubuntu i wszystko było ok tyle że mój sprzęt jest za słaby na lubuntu (Lenovo ideapad s10-2)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum