Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Powitanie

Zaczęty przez 445, Styczeń 18, 2013, 07:16:56 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

445

WITAM WSZYSTKICH ! Od paru tygodni jestem użytkownikiem Ubuntu 12.04 mimo, że mam jeszcze problemy z ogarnięciem systemu, jestem pod wrazeniem możliwości jakie daje system .Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele ciekawostek i pomocną dłoń w razie potrzeby.Pozdrawiam serdecznie Krzysztof                      

sovtware

#1


Quote:

Cytuj z kkoz12 w January 18, 2013, 19:16

WITAM WSZYSTKICH ! Od paru tygodni jestem użytkownikiem Ubuntu 12.04 mimo, że mam jeszcze problemy z ogarnięciem systemu, jestem pod wrazeniem możliwości jakie daje system .Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele ciekawostek i pomocną dłoń w razie potrzeby.Pozdrawiam serdecznie Krzysztof




Ciesze się że tak opisujesz tak system Linux każda dystrybucja daje więcej możliwość niż te systemy Windowsowe co dla mnie są już przeżytkiem u Nas znajdziesz wszystko pomoc na każde Twoje pytanie nawet jak masz problem jakiś możesz śmiało opisać na forum i każdy Tobie pomoże również Witam

P.S. na początek polecam własnie Ubuntu 12.04 LTS z jakim pulpitem zależy od Ciebie ale polecam Xubuntu jest najszybsze i daje więcej możliwości niż pulpit Unity

Zobacz najnowsze wiadomości na forum