Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja.
Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Autor Wątek: Gaming a Linux - co byście chcieli zagrać na systemie z Tuxem?  (Przeczytany 1138 razy)

Offline Rockmaniak

• Newbie
  • *
  • Reputacja: 0
  • I am Free, try to Catch me
Jak wiadomo, oręż systemu do grania niesie Windows 10.  Okej, na Steamie są tytuły, które odpalimy na naszych distro. Ale nie wszystkie zadziałają bezpośrednio. Czasami potrzebujemy Wine'ów i innych PlayOnLinux. I tutaj pytanie: Które gry chcielibyście ujrzeć w wersji na Linuxa?

Z mojej strony są to Paladins oraz Shadowverse CGG . Pierwszy,  by była chociaż jakaś odmiana i odskocznia od Team Fortressa 2, a druga jest dla mnie lepszym Heartstonem, gdzie nie ma takiej losowości i powercreepu jak w karciance od Blizzarda.

Offline PomPom

• Hero Member
  • Reputacja: 6
Odp: Gaming a Linux - co byście chcieli zagrać na systemie z Tuxem?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2018, 01:25:45 pm »
Final Fantasy IX i przyszłe gry Square wydane na Steamie. Jak kiedyś na steamie pojawi się Chrono Saga, to będzie mi szkoda, jeżeli Linux będzie miał z nimi problemy. Nie chcę kupować w ciemno.
Komputer - Card Reader | Gry - Xbox Series X | Użytkownik - zadowolony