Administracja > Propozycje

Oprogramowanie

<< < (2/7) > >>

PomPom:
Nie szkodzi taki dział mieć. Każdy system potrzebuje pewnych zachowań użytkownika, żeby serio być uznany za bezpieczny.

Antarktyczny:
No wiesz,działanie użytkownika... Nie poradzisz,jeśli ktoś upowszechni własne hasło :) Także nie ma idiotoodpornego systemu. Mówmy o samych mechanizmach, że tak określę. Pomińmy,że ktoś rozsądnie omija pewne rzeczy,a drugi klika w każdy załącznik w emailu (jakkolwiek fantastycznie to nie brzmi,znam dwa takie przypadki, nie kobiety, ani nie osoby starsze, nie dzieci...dorośli faceci).

gom1:
A takie Ubuntu chce teraz wpakować telemetrię do systemu:

--- Kod ---https://www.dobreprogramy.pl/Ubuntu-z-telemetria-instalujac-domyslnie-zgodzisz-sie-na-zbieranie-twoich-danych,News,86104.html
--- Koniec kodu ---

PomPom:
gom1, jak jednak nie zaszyją tego w odmętach ustawień i nie przyprawią małym przekomplikowaniem. Ubuntu i tak do najbardziej kochanych w tym względzie dystrybucji nie należy.

Antarktyczny:
A ja myślałem,że masz wysublimowane poczucie humoru, i się okaże,że link to żart... Ech... Co oni z tą telemetrią? Przypomina to trochę "Nowy wspaniały świat" Huxley'a. Jedyny plus,że będzie można to wyłączyć (naprawdę wyłączyć,nie jak w Windowsie). Swoją drogą,telemetria w Ubuntu to jakby wewnętrzna sprzeczność, taka ambitendencja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej