Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu w SparkyLinux

Zaczęty przez sovtware, Kwiecień 22, 2013, 01:05:51 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Ten % przy uruchamianiu systemu wskazywałbym na uruchomienie fsck podczas startu, czyli skanowania dysku/partycji spowodowanego jakimiś błędami. Nie chcę tutaj sugerować programów z systemem plików lub dyskiem, przynajmniej dopóki nie uda Ci się dostarczyć nieco więcej informacji (screen, dokładny tekst błędów, etc.).

MoroS

#1
Ten % przy uruchamianiu systemu wskazywałbym na uruchomienie fsck podczas startu, czyli skanowania dysku/partycji spowodowanego jakimiś błędami. Nie chcę tutaj sugerować programów z systemem plików lub dyskiem, przynajmniej dopóki nie uda Ci się dostarczyć nieco więcej informacji (screen, dokładny tekst błędów, etc.).
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko takie, których jeszcze nie umiemy wykonać. ;)

sovtware

#2
@MoroS tak tez myslałem poniewaz pisało mi na temat dysku przy % więc jakieś błędy były na dysku lecz tego na Linux nie umiem naprawić szczególnie gdy nie mogę wejsc do systemu dobrze zainstaluję jeszcze raz Sparky i w razie czego jakbym coś takiego miał lecz odpukać postaram się zrobić zdjęcie z tel. i jakoś wrzucę to na dysk i tu wstawię więc dziękuję ża pomoc i wskazówwki biorę się do pracy po dziś mam sporo do zrobienia z mieszkaniem moim do usłyszenia nie wiem kiedy sie pojawię może po weekendzie więc miłego tygodnia Tobie i Wszystkim Linuxiarzom życze

Zobacz najnowsze wiadomości na forum