Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Zaczęty przez AdiG, Styczeń 30, 2018, 09:33:42 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

AdiG

Witam szanownych kolegów!

Zapisałem się właśnie do Waszego forum, bo czasem potrzebna mi jest pomoc, w rozwiązywaniu mniejszych lub większych problemów z Linuksem.
Użytkownikiem Linuksa jestem od wielu lat, aczkolwiek moja wiedza nie jest zbyt duża - nie jestem informatykiem, tylko amatorem "linuksów". Przerobiłem przez wiele lat kilka dystrybucji, zaczynając od Mandrivy, poprzez distra tj.: Fedora, Suse, Ubuntu i skończywszy na Mincie, którego userrem jestem już od kilku lat...
Do tej pory problemiki pojawiające się czasem przy korzystaniu z Mint, udawało mi się rozwiązywać samemu (viva la google!).
Ostatnio jednak pojawił się u mnie problem, któremu nie potrafię sprostać....
Założę temat z moim problemem na forum dotyczącym Minta, zainteresowanych zapraszam do przeczytania tematu i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu...

Pozdrawiam gorąco w ten zimowy wieczór  ;)

PomPom

Serwus! :D

Też nie jestem informatykiem (wykształceniem jestem wręcz po drugiej stronie), ale Linuxami się interesuję i chętnie z czymś pomogę, bo przez lata nieźle mi wychodzi szukanie rzeczy w sieci. Zachęcam do pisania w wątkach założonych przeze mnie (mają mój atest jakości), bo często chodzi tam o ogólne wrażenia i opinie, a nie twarde szczegóły :D
Na przykład coś takiego. Chętnie poznamy Twoją opinię i doświadczenia.
https://linuxiarze.pl/forum/index.php/topic,2072.0.html
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum