Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Knoppix i Gnome player

Zaczęty przez Bergyl, Kwiecień 20, 2013, 11:30:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Bergyl

Na początku wyciągnąłem starego kompa ze strychu żeby na nim pooglądać serial, bootowałem system z hdd. Wszystko grało, aż pewnego dnia wyskoczył bład przy uruchamianiu.



Więc postanowiłem że jeszcze raz wyczyszczę dysk i wrzucę knoppixa na dysk, ale nie wiem z jakiej przyczyny przy przenoszeniu danych pasek stawał w miejscu i nie miał zamaiaru się ruszyć. W tej sytuacji wyjąłem dysk, podczepiłem pod lepszego kompa i na nim zainstalowałem knoppixa na stałe. Podłączam dysk spowrotem do starego złoma. System sie uruchamia, chociaż nie wiem dlaczego dłużej niż jak bootowałem z dysku, ale to nie ważne... Chcę odpalić mój kochany serial, a tu lipa. Obraz odtwarza się w spowolnionym tempie. Dźwięk jest ok z prędkością, a obraz strasznie spowolniony , ale nie tak że isę tnie, tylko że wszystko tak jakby w spowolnionym tempie.



Może jest to wynikiem tego że system instalowałem na sprzęcie z monitorem 21  cali  i rozdzielczość od razu dostosowuje tak wielką, a złom nie moze pociągnąć ? Inne filmy otwierają sie normalnie, a każdy odcinek serialu w spowolnionym tempie.



Co mam robić ? Zmienić rozdzielczość ? tylko jak ...

Zobacz najnowsze wiadomości na forum