Oprogramowanie > Gry

W co teraz gracie/graliście?

(1/9) > >>

PomPom:
Na Linuxie nie ma gier, ale wypada założyć taki pusty wątek, gdzie wszyscy będą kłamać, że na Linuxie w coś grali...

Ogrywałem od świąt serię Half-Life i został mi jedynie Blue Shift. Bardzo fajna seria i zdecydowanie HL2 jest jedną z moich ulubionych strzelanek. Chcecie Half-Life 3? Bioshock Infinite czeka.

Od wczoraj gram w Undertale. Szum wokół tej gry ucichł, a ja dopiero odkrywam, że to kawał dobrej gierki, skrzywdzonej lekko przez fandom. Podoba mi się skorzystanie z magii komedio-dramatu, gdzie humor i absurd są wykorzystywane do podkreślenia poważniejszego przekazu. Nie jest to nawet blisko poziomu serialu Bojack Horseman, ale autorowi zależało raczej na niewielkim przekazaniu swojej myśli i zachęceniu gracza do własnych wniosków.

lesio:
Takie "strategie":
- glob2 (globulation2) w wersji 9.4.5
- curseofwar
stare toto, ale nie znalazłem nowszych stosujących zasadę zarządzania zadaniami, a nie jednostkami ...

lami07:
Ostatnio grywałem:

-time stories
-this war of mine (bg)
-massive darkness
-sword and sorcery (bg)

Produkcje prawdziwie "multiplatformowe". Działają tak samo dobrze, nie zależnie czy masz na kompie linucha, wina, czy ios.

Oczkins92:
2 dni temu pykałem z bratem na LANIe w coda 2.Ja na swoim Manjaro a on na windzie i bez problemu poszło.Ostatnio chciałem wrócić do Hedgewars ale nie startuje mi ani kampania ani szybkie gry i nie wiem do konca czemu.Może wina sterów NVIDI.No i sporadycznie starusieńkie Seven Kingdoms: Ancient Adversaries

robson75:
No a ja się męczę z Prince of Persia - Forgotten Sands na PPSSPP, utknąłem w jednym miejscu i za Chiny ludowe nie mogę tego przejść. :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej