Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Gra hybrid tower defense/fps Sanctum 2 na linuszka za darmo!

Zaczęty przez Oczkins92, Listopad 23, 2017, 08:02:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Oczkins92

https://lowcygier.pl/darmowe/hit/sanctum-2-na-steama-za-darmo/
Fajna giera jak ktoś chce sobie pograć w fps gdzie trzeba bronić bazy przed obcymi.W grze tworzymy różne wierzyczki i pułapki
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

Nie wiem czy to wina Linuxa, czy mojej grafiki (GT630), ale tnie cholerstwo, a ma niby niskie wymagania :/ Podobnie ostatnio również darmowe Brutal Legend :/ Zbieram gierki, w które w przyszłości może zagram :v
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Może port troszeczkę nie jest zoptymalizowany.Bo jak testowałem na Windzie i Linyxie to niestety na windzie działa szybciej
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

Niestety nie każdy tak ładnie portuje jak Valve. Też chyba ciężko na Linuxie grać ze słabą grafiką, bo przez kwestię sterowników zależy od niej więcej, niż na Windowsie.
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Choć zdarzają się perełki takie jak Chivalary Medieval Warfare który działa odczuwalnie jak na windzie.No ale co mogę oczekiwać po swojej NVIDIA NVS 5100m
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum