Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Darmowe numery Linux Magazine

Zaczęty przez gom1, Październik 23, 2017, 06:35:45 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

gom1

Cześć,

Na stronie Linux Magazine można wypełnić ankietę, która (tu cytat) "posłuży do podnoszenia poziomu LM". W zamian za wypełnienie ankiety można sobie wybrać jedno z e-wydań magazynu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to śmiało - rano w skrzynce znalazłem PDFa z numerem 154 :-)

Link do ankiety:
http://www.linux-magazine.pl/index.php/ankieta
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

Wypełniłem, chociaż jakimś szczególnym czytelnikiem nie jestem (może pora to zmienić, jak mi jakiś grosz wpadnie) :I
myk byle jak jako tako

gom1

Od dłuższego czasu noszę się z zakupem prenumeraty, ale wersja papierowa jest dość droga, a nie wiedziałem czy wersja elektroniczna przypadnie mi do gustu. Dlatego też skusiłem się i wypełniłem ankietę. Czytam właśnie darmowego PDFa i przyznam, że jest całkiem wygodnie. Nic nie zastąpi prawdziwej gazety, ale z drugiej strony "przeczytane" numery nie zajmują miejsca w szufladzie :-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Oczkins92

Oj joj.Nie mogę wejść na stronę :-[
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum