Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

przestał widzieć Wi-Fi

Zaczęty przez Piejanto, Październik 08, 2017, 08:12:34 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piejanto

Mam laptopa ACER z Antergosem. Staruszek pięknie pracuje, choć nieco powoli i nagle przestał mi widzieć sieć Wi-Fi ale tylko moją. Inne sieci widzi i łączy się z nimi, a tej jednej, mojej nie widzi i muszę siedzieć na kablu. Nawet wywiozłem go dzisiaj pod inną sieć, do której znam hasło i połączył bezproblemowo. Po powrocie do domu widzi sieci sąsiadów, a tej jednej jedynej, mojej nie widzi. Ostatnie łączenie pokazuje, sprzed ośmiu dni. NIc nie było modernizowane, choć robiłem aktualizacje. Czy ktoś ma pomysł? Proszę o pomoc.

PomPom

myk byle jak jako tako

Piejanto

Dzięki. spróbuję. Dodam tylko, że wszystkie inne urządzenia (smartfony, laptop HP, netbook "Acer") widzą owo Wi-Fi i omawiany laptop "Acer" też je widział aż do pewnego momentu. Po którejś aktualizacji przestał widzieć ale TYLKO TĘ SIEĆ Wi-Fi. Inne (obce) sieci widzi. Na kablu chodzi.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum