Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

[VirtualBox] Błąd podczas nagrywania wideo

Zaczęty przez hubot_, Czerwiec 27, 2017, 10:40:30 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hubot_

Włączyłem opcję "VIdeo Capture" w menu w VirtualBoxie, nagrywam filmik, zamykam maszynę wirtualną i po próbie odtworzenia tego filmiku otrzymuję błąd "An error occurred. GStreamer encountered a general stream error.". Nie mogę wykonać żadnych nagrań wideo używając opcji "Video Capture". Próbowałem zmieniać rozdzielczość nagrywania bez skutku. Również próbowałem zamykać maszynę przez opcję "Power off the machine" zamiast "Send the shutdown signal" ale to nic nie pomogło. Rozdzielczość jest ustawiona na taką, jaka jest pokazana w okienku Session Information, które można odtworzyć klikając menu Machine -> Session Information. Konkretnie informacja Runtime attributes -> Screen Resolution. W odtwarzaczu VLC pokazuje następujący błąd:


VLC can't recognise the input's format:
The format of 'file:///media/hubot/Backup%20Data/VirtualBox%20VMs/Debian%20%2864-bit%29/Debian%20%2864-bit%29-2017-06-27T20-14-21-903594000Z.webm' cannot be detected. Have a look at the log for details.


Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi rozwiązać ten problem.
Stacjonarka: Slackware Xfce
Laptop: Debian GNOME | Gentoo i3 (do testów)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum