Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Gry na PPSSPP

Zaczęty przez robson75, Wrzesień 10, 2017, 03:12:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson75

Cytat: Dziadek Starowinek w Maj 24, 2018, 05:08:31 PMUwierz mi, przerabiałem to kilka lat temu i urwałem kontakt z dwoma osobami, bo w grę wchodził taki bullshit.
Proszę Cię co Ty przerabiałeś. Gdy ja grałem w gry na PSX to Ciebie jeszcze na świecie nie było. :)
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

To, że nie podzielałem czyjejś opinii o czymś i pewne osoby zaczęły mnie o to atakować, jakbym im matkę obraził. Nie warto, gdy komuś tak łatwo przychodzi atakowanie Ciebie (nie jednej Twojej opinii).
I powiedz mi, co ma do rzeczy kiedy się grało w gry na PSX? Klękasz przed rok starszymi, bo są starsi, czy coś takiego? Fajnie, że miałeś niemal od razu konsolkę po jej europejskiej premierze, ale co z tego?
myk byle jak jako tako

robson75

#17
Dziadosław nikt Cię nie atakuje, a na pewno nie ja. Tylko Twoje co niektóre odpowiedzi są nie na miejscu. Ponieważ wątek Gry na PPSSPP to ja założyłem, i w nim proponuje różne gry, i po każdej mojej nowej propozycji Ty to negujesz. Wszystko.

PS. Tu nie chodzi że jestem starszy od Ciebie o rok czy dwa, ale o całe 20 lat. :)
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

Spokojnie, ty nie atakujesz, tylko się może spinasz lekko :) Jakbyś atakował, to bym pewnie nie zostawił na Tobie suchej nitki :I Że często jestem innego zdania - to chyba dobrze, bo jest jakaś różnorodność. Nie umiem być innego zdania, gdy np. mowa jest o Crisis Core bez FF7 (jakbyś dodał, że oglądałeś Advent Children, ale w FF7 nie grałeś i nie zagrasz, bo fe stare, to bym... się wkurzył...) albo o łamaniu regulaminu forum.
myk byle jak jako tako

jansens

Ogarniacie gdzie jest jakaś dobra kopia Patapon'ów?
Te które testowałem nie działają dobrze a mianowicie nie da sie utrzymać trybu fever co kompletnie psuje rozgrywkę.
Jak ktoś znajdzie przetestowaną kopie proszę o link. :)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum