Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Lubuntu na Intel Compute Stick

Zaczęty przez mirk, Wrzesień 05, 2017, 10:59:37 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

mirk

Witam
posiadam taki mały komputerek intela STCK1A8LFC na którym fabrycznie zainstalowany był UBUNTU który się strasznie mulił więc przeinstalowałem go na OPENELEC i Kodi i na tym chodził super i szybko tylko wifi nie działało i czasem się wieszał. Gdzieś wyczytałem że lubuntu jest mniej wymagające więc zainstalowałem versję 16.04.3 bo tylko taka chciała się zainstalować. No i nie mam ani dźwięku ani wifi więc pytanie jak się za to zabrać? w sieci znalazłem sterowniki wifi RTL8732bs z rozszerzeniem deb instaluje je ale nic się nie dzieje. a wyczytałem że mam wifi na RTL8732bs.
Pozdrawiam

Oczkins92

Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

mirk


Oczkins92

A spróbuj jak wsyztko nie pomoże zainstalować ndisgtk i wgraj stery z windowsa.Może tak odpali twoje sterowniki WIFI
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

mirk

gosciu ktory prowadzi bloga linuxium zrobil instalke ubuntu iso specjalnie do intel compute stick

Oczkins92

Wybacz.Z rozpędu nie przeczytałem ponownie pierwszego posta
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum