Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Instalacja JDownloader 2

Zaczęty przez robson75, Wrzesień 04, 2017, 03:33:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson75

Witam.
Chciałem Wam zaproponować instalacje JDownloader 2, jest to program oparty na Javie do pobierania plików z sieci.
Instalacja tego programu jest bardzo prosta, trzeba wkleić do terminala text poniżej:
cd && wget http://installer.jdownloader.org/JD2SilentSetup_x$(uname -m | tail -c 3).sh
chmod +x JD2SilentSetup*.sh
./JD2SilentSetup*.sh

Po wklejeniu pliku do terminala i naciśnięciu enter, zostanie pobrany instalator JDownloader 2, a następnie rozpocznie się jego instalacja.
JDownloader 2 sam odnajdzie skopiowane linki w przeglądarce które bez problemu pobierze. JDownloader 2 posiada także funkcje zatrzymaj/wznów.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

pavroo

Nie jestem pewny, czy to dobry pomysł, od 2012 roku nie był aktualizowany.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

robson75

Ale JDownloader 2 się aktualizuje średnio 3 razy w tygodniu (wiem ponieważ często z niego korzystam).
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

gom1

Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Zobacz najnowsze wiadomości na forum