Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Netrunner Rolling

Zaczęty przez robson75, Lipiec 28, 2017, 02:19:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson75

Właśnie wyszła wersja Netrunner Rolling oparta na Manjaro, tak dobrze napisałem, nie mylić z Netrunner-em opartym na Debianie.
Cóż Netrunner Rolling korzysta z repozytoriów Manjaro i jest dostępna jako KDE Plasma 5, muszę przyznać że to nie jest moje ulubione środowisko, ale znajdzie się pewno wielu użytkowników którzy to środowisko wręcz uwielbiają.
Chciałem tylko poinformować że istnieje taka dystrybucja jak Netrunner Rolling.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

Nie rozumiem trochę sensu istnienia tej dystrybucji. Gdyby była oparta na Archu, to jeszcze bym rozumiał - ułatwiony Arch z KDE. Co złego jest w Manjaro, żeby sięgać po tę dystrybucję?

Netrunner w ogóle spodobał mi się tym, że sprowadził dla stabilnego Debiana nowiutką plazmę. Wersja rolling wydaje mi się być czymś dla ludzi mocno przyzwyczajonych właśnie do Netrunnera.
myk byle jak jako tako

robson75

Cytat: Dziadek Starowinek w Lipiec 29, 2017, 02:55:14 PM
Nie rozumiem trochę sensu istnienia tej dystrybucji.
Też nie rozumiem po kiego powstało takie coś jak Netrunner Rolling, chyba dla jaj. :)
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

MSki

Mam wrażenie, że niektóre dystrybucje powstają chyba tylko po to, aby skutecznie zniechęcić do Linuksa.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum