Dystrybucje Linux > Sparky

sparky mate niedziałające dowiązania

(1/2) > >>

urbek:
]Witam nie wiem czy jest to wystarczający powód do zakładania nowego tematu, ale nie wiedziałem gdzie go zamieścić więc jak coś to proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Otóż problem nie jest nowy, gdyz pisałem wcześniej o niedziałających dowiązaniach do synaptica, które teraz już działają, ale w środowisku mate na panelu domyślnie są ustawione przyciski: Programy-Miejsca-System i w zakładce Miejsca są dowiązania do miejsc w katalogu domowym, które nie działają. Po wybraniu dowolnego ze skrótów do miejsca wyświetla komunikat do tórego nie wiedzieć czemu nie umiem tu screena zamieścić:)

sovtware:
urbek nie strasz ludzi a szczególnie nowych :P:D wstawiłem nad ranem na nowo system więc nie mam jak teraz tego pokazać jak to naprawić lecz to żaden problem :) ale to co faktycznie nie działa to w niektórych plikach pomoc ale to nie ważne po 00:00 jak zainstaluje imageshack zrobię screeny i pokaże jak to naprawić i w jaki sposób Sam powinieneś wiedzieć jak to zrobić ;) urbek wystarczy tylko jedno ustawienie w preferowanych programach pozdrawiam serdecznie i przepraszam że mało się pokazuję na chacie Naszym do późniejUdało się Tobie sreena wstawić  8-) brawo

sovtware:
Ok mało to ma MB więc teraz to zrobimy by uspokoić Twoją duszyczkę o to ustawienia jak maja wyglądać :

wszystko działa :

to co nie działa lecz to nie jest potrzebne tylko :

kliknięcie w pomoc w programach oryginalnych które Mate instalujeto wszystko :)

myślę że troszkę Tobie pomogłem

urbek:
sovtware diagnoza bezbłędna :) dzięki! Po prostu mi nie przyszło do głowy tak proste rozwiązanie a ty mnie naprowadziłeś na właściwe tory:) Teraz już wszystko działa jak trzeba i mam zamiar sparky dość mocno eksploatować w najbliższym czasie więc może jeszcze się do czegoś przyczepię :P Na razie bardzo mi sie to podoba. Problem uważam za rozwiązany i Pozdrawiam :)

sovtware:
ciesze się że pomogłem również pozdrawiam

czasami tak bywa że z banalnymi rzeczami mamy problemy ;):)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej