Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Zapomniane hasło

Zaczęty przez debbixon69, Maj 08, 2017, 02:30:57 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

debbixon69

Mam problem z logowaniem. Zapomniałem hasło i email na którym robiłem poprzednie konto. Mój 'stary' nick to dropthebass69 i mam do was pytanie, drodzy administratorzy, czy da radę odzyskać stare konto ? Z góry dziękuję ;)
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

debbixon69

#1
To nie jest żart, ja serio chcę odzyskać moje dawne konto, a jak je odzyskam, będę bardzo wdzięczny ;)
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

robson75

Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale jeżeli używasz Chromium to wejdż w ustawienia następnie zarządzanie hasłami, następnie jak na screenie zaznaczone.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

debbixon69

Cytat: Robert75 w Maj 14, 2017, 12:18:43 AM
Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale jeżeli używasz Chromium to wejdż w ustawienia następnie zarządzanie hasłami, następnie jak na screenie zaznaczone.


Nigdy nie zapisuję haseł w przeglądarce w obawie, że ktoś włamie się na moje konto, ale dzięki za poradę ;)
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

pavroo

@debbixon69
Wysłałem Ci wiadomość, która powinna pomóc.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum